סול מונק יחמם את טריקי (ראיון)

אנחנו נרגשים להכריז על סול מונק בתור המופע הפותח לטריקי ב-26 בפברואר.

היה זה אך טבעי שנגייס את אחת מתופעות הביטים המרתקות של הסצנה המקומית בשנה האחרונה לתת גב לאחד מאבות המזון של ההיפ-הופ האלטרנטיבי. לכבוד האתר החדש חטפנו עם האיש (אביב כהן) כמה מילים, ועל הדרך שייפנו את יכולות הראיון שלנו. להלן הממצאים:

[highlighted_text]אחרי לא מעט קילומטראז׳ בהרכבי ג׳אז מכל מיני סוגים, לקחת על עצמך פרוייקט שמעמיד אותך לבד על הבמה, דבר לא ממש סטנדרטי עבור מתופף. איך החוויה הזו? האם זה דבר שאתה מעוניין להפוך להרגל?[/highlighted_text]

זו אכן חוויה חדשה ומאתגרת עבורי. באמת אחרי שנים של לחלוק במות עם אומנים שונים, להיות לבד על הבמה זה פוקוס אחר לגמרי. פתאום כל העניים עלי. בהתחלה היה לי קשה עם זה, אבל מהופעה להופעה אני מתרגל ונפתח ונהנה יותר ויותר וזה בהחלט קונספט שבא לי להמשיך ולפתח.

[highlighted_text]אנחנו עדים לרגע מוזיקלי משופע אמני ביטים. גם בסצנה המקומית, אצלכם ברו טייפס, קורים המון דבר מעניינים. הדבר שמבדיל אותך באופן הכי מובהק הוא השימוש במערכת תופים חיה. איך זה משנה את תהליך היצירה ביחס לביטמייקרים סטנדרטיים יותר?[/highlighted_text]

זו שאלה מורכבת עם תשובה פשוטה – יש תופים חיים בחלק מהביטים שלי (:
ותשובה מורכבת יותר – לא ממש יודע מה זה ביט מייקר סטנדרטי, כל אחד והזוית שלו על העניין וכל אחד מדמיין בראש דברים אחרים. אני פשוט יכול לנגן על התופים בדיוק את מה שבא לי.

[highlighted_text]האם היפ-הופ הוא תחום חדש עבורך או אהבה ישנה שרק עכשיו זכתה למימוש?[/highlighted_text]

תמיד אהבתי היפ הופ והייתה לי תקופה בניו יורק בין 2005 ל-2010 שחקרתי וניגנתי הרבה היפ הופ.

[highlighted_text]אילו אמנים ואלבומים אתה יכול למנות כהשפעות על האלבום הזה?[/highlighted_text]

פורטיסהד, ביסטי בויז, בורדס אוף קנדה, סנופ דוג, סייפרס היל, ג’ון קולטריין, דה רוטס, אחמד ג׳מאל, רד הוט צ’ילי פפרס וסקוואר פושר.

כאן רוכשים כרטיסים למופעComments are closed.