תאריך חדש לטווין שאדו

גורג לואיס גוניור, משורר ומפיק הפופ-סול-דאנס האולטימטיבי של דור הסלפי, קובע תאריך חדש בתל אביב לרגל האלבום החדש והמצופה “Eclipse”, שייצא במרץ.

האזנה לסינגל החדש

לייב אצל קונאן אובריין

בן לאב שדילג בין מקצועות כמו שחקן פוטבול, מורה בבית ספר, מסאזיסט ויוצר קולנוע; לואיס נולד ברפובילקה הדמוניקנית, גדל בפלורידה, היגר לבוסטון ולבסוף השתקע בברוקלין. לא פלא שהפך לאחד היוצרים האקלקטיים והמסקרנים של התקופה, שמחזיק ביכולת הנדירה לעכל את השפעותיו המוזיקליות המגוונות במקום לחקות אותם.

ריליס הבכורה, Forget, הצטיין במלודיות מתוחכמות וקומפוזיציות מטרידות לצד פואטיקה אמוציונלית, המביאה לכדי אומנות של ממש את העיסוק האובססיבי של האמן בעצמו ומיתגה אותו כנרקיסיסט החבוי בכל אחד מאיתנו. תקשורת המוזיקה האמריקנית חיבקה בחום את האלבום, פיצפורק כללו אותו ברשימת אלבומי השנה של 2010 ולואיס אף הוכתר על ידי אחדים כמוריסי השחור”. האלבום הופק בשיתוף כריס טיילור מגריזלי בר ובהמשך אותה שנה השתתף בסיבוב ההופעות של Florence and The Machine.

אלבומו השני של לואיס, Confess, נכתב בעקבות תאונת אופנוע שעבר ומתכתב עם רומן פרי עטו העוסק באותו הנושא, “ליל הירח הכסוף”. הקליפים לסינגלים Five Seconds ו-Patient משמשים כפרולוג לספר ומשלימים זה את זה. האלבום זכה לשבחים בזכותֿ התפתחותו המוזיקלית של האמן, שמציג כאן משב מרענן של רוח אופטימית ומשייף את הסאונד באופן מופתי על ידי הפקה עצמית. האלבום היווה תצוגת תכלית המורכבת מסך השפעותיו המוזיקליות - ניו-ווייב, דיסקו, דאנס פופ, ריתם אנד בלוז ואפילו קראוטרוק.

בהמשך, לואיס תרם שיר מקורי לפסקול של GTA5 וייסד את פרויקט “UNDER THE CVRS”, ערוץ יוטיוב בו הוא מבצע גרסאות כיסוי לאמנים כגון הסמיתס, לו ריד וברוס ספרינגסטין, בהתאם לבקשות הקהל.

באפריל 2014 שיחרר סינגל חדש, To The Top, המנון ניצחונות אולטימטיבי, אותו המגזין סטריאוגאם כינה ככל הנראה הדבר הגדול, הכביר ביותר, שלואיס הקליט מימיו”. חודש לאחר מכן, פגש את אוויר העולם הטראק Lost You, סנסציית מועדונים מיידית שיצר יחד עם צמד הדאנס הקנדי זדסדד.

כעת, תאום הצלל מתכונן לאלבומו השלישי והמצופה, “Eclipse”, שייצא ב-17 במרץ במשכנו המוזיקלי החדש, וורנר ברדרס. בדצמבר האחרון יצא הסינגל הראשון מתוכו, Turn Me Up. טווין שאדו ליווה אותו באומרו: “בקשו ממני יותר, תנו לי יותר בחזרה, הפסיקו להילחם נגד הדברים שאתם רוצים יותר מכל”.Comments are closed.