! בישראל Tame Impala ! כן זה קורה

TAME IMPALA
11.7 / יום שני,
לייב פארק ראשל”צ

טיים אימפלה, כיום תופעת הפופ הפסיכדלי המשמעותית בעולם, החלו את דרכם בעיירת הגלישה פרת’, אוסטרליה, עם סאונד ייחודי שאותו ניתן לתאר רק כמילקשייק פסיכדלי סמיך שמורכב מדרים פופ, שוגייז,ביטים, סרף, סול ואלקטרוניקה.

פארקר, שתואר ע”י פיצפורק כמוזיקאי “מוכשר בצורה על-טבעית” ונחשב לאחת מהדמויות המסקרנות והמוערכות בעולם המוזיקה, כותב ומקליט את אלבומי הלהקה לבדו, בבידוד מוחלט, כדי לשמור על החופש היצירתי שלו ולגלות דרכים חדשות להרחיב ולשכלל ולהמציא מחדש את הסאונד של הלהקה.

עד היום הוציאו שלושה אלבומים Innerspeaker” מ-2010, “Lonerism” מ-2013 ו”Currents” מ-2015. כל אחד מהם זכה למעמד מיתי כמעט והותיר את המבקרים חסרי מילים. הסינגלים מתוכם, שרבים מהם הפכו ללהיטים חסרי זמן במובן הכי עמוק של המילה, תמיד מלווים גם בקליפים מושקעים ומהפנטים שהולכים יד ביד עם המוזיקה הפסיכדלית. Feels Like We Only Go Backwards, Let it Happen,  The Less I Know The Better, ו- Elephant הם רק כמה דוגמאות.

באלבום השלישי, Currents , פארקר הרשה לעצמו להשתעשע עם סינתיסייזרים ולשלב לופים אלקטרוניים מדויקים אל תוך עבודת השכבות המורכבת שלו. התוצאה היא עוד הוכחה לכך שמדובר בגאון פופ מטורף עם שליטה מוחלטת במדיום וחוש אמיתי למלודיות. הלהקה מגיעה אלינו בעיצומו של מסע ההופעות העולמי של האלבום, לאחר שכיכבה כהדליינרית בכל פסטיבל אפשרי ומילאה אצטדיוני ענק בכל העולם.

לאורך השנים הלהקה שיתפה פעולה עם אמנים אנונימיים כמו ריהאנה וקנדריק לאמאר שסימפלו אותם, מארק רונסון שאירח את פארקר ב Daffodils , וכמה מהשירים שלהם בוצעו על ידי ההרכבים הגדולים בעולם, החל מהארקטיק מאנקיס , Foals, ועד לפליימינג ליפס.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן!Comments are closed.