!בתל אביב Freddie Gibbs מלך הגנגסטא ראפ

Freddie Gibbs

הילד הרע של הגנגסטא ראפ מגיע לתל אביב בשיא הקריירה שלו להופעה אחת!

23.5/יום שני

בארבי ת”א

האזנה לאלבום החדש Shadow of A Doubt

 Freddie Gibbs&Madlib -Piñata Full Album

לינק לרכישת כרטיסים

לא קורה הרבה שראפרים מגיעים להופיע בישראל, ובמיוחד לא ראפרים שנמצאים עכשיו בשיא הרלוונטיות שלהם.

ובכן, קבלו את אחד השמות החמים ביותר בהיפ הופ העכשווי - פרדי גיבס (המכונה גם ״גאנגסטא גיבס״), אחד מהראפרים העצמאיים המצליחים ביותר כיום, ונחשב לאחד מהבודדים שמצליחים לשלב איכות אמנותית גבוהה עם מוניטין ולגיטימצית רחוב שאין לפקפק בהם. המוזיקה שלו מכילה מצד אחד ראפים מחוספסים וסיפורי פשע ריאליסטיים, ומצד שני סיכונים מוזיקליים ואומץ ייחודי. לא בכדי הוא קיבל השוואות לגדול מכולם - טופאק שאקור.

אחד מהאנשים שהשוו אותו לראפר האייקוני היה מאדליב, מפיק ההיפ הופ המסתורי והמוערך שהוציא עם גיבס בשנה שעברה את האלבום “Piñata”. עד אותו הרגע, גיבס היה ידוע בעיקר כגנגסטא ראפר מעולה. הוא גדל בשכונות הקשות של גארי אינדיאנה, והוציא מיקסטייפ אחרי מיקסטייפ עד שזכה בכבוד של אגדות דרומיות כמו יאנג ג׳יזי, ג׳וסי ג׳יי ועוד, והופיע ברחבי ארה״ב. אבל כשיצא פיניאטה, השילוב בין הקשיחות חסרת הפשרות של גיבס וההפקה המתוחכמת ומלאת הנשמה של מאדליב יצרו אלבום שהפך לאחד הגדולים של אותה השנה ולאבן דרך בהיפ הופ המחתרתי. גיבס נפתח לקהל חדש ובינלאומי והוכיח את עצמו כמישהו שיכול לשרוף כל ביט - בין אם מדובר בלהיט מועדונים או סימפול איזוטרי ומאתגר. הוא הפך לאהובם של המבקרים והופיע במיטב הפסטיבלים ברחבי העולם.

בנוסף לברכות הרבות שנפלו עליו בשנתיים האחרונות, גיבס גם היה קרוב לסיים את הקריירה - ואת החיים. ב-4 בנובמבר 2014 הוא שרד ניסיון התנקשות ע״י יורה לא ידוע בניו יורק. החוויה הזו, יחד עם הולדת בתו, שמה אותו במקום חדש בחיים, מה שמתבטא באלבומו האחרון אותו הוא מקדם במסע ההופעות הנוכחי - “Shadow of a Doubt” . באלבום החדש גיבס חוקר את הצדדים השונים באישיותו ומגיע למקומות אישיים יותר מאי פעם.

לא רק שגיבס הוא אחד הראפרים הרלוונטיים ביותר לראפ העכשווי, הוא בונה לעצמו גם עתיד מזהיר כשהוא סולל את דרכו להיכל התהילה של ההיפ הופComments are closed.